Naše realitní kancelář se specializuje na nové developerské projekty v katastrálním území Praha. Naší činností jsou reality - prodej, pronájem, podnájem, výkup a správa nemovitostí. Investice do realit a nemovitostí se specializací na developerské projekty, byty, rodinné domy, vily a pozemky nejen v Praze pro naše klienty. Také nebytové komerční prostory, kanceláře, obchody, hotely, restaurace, výrobní haly a sklady. Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.
Společnost Ampersand, s.r.o. byla založena v roce 1996 viz. obchodní rejstřík.

V létech 1996 - 2007 byli sídlem společnosti paláce Melantrich a Rokoko, Václavské náměstí 36-38, 110 00 Praha 1.

Od roku 2007 je sídlo společnosti na adrese Klikatá 27, 158 00 Praha 5, kde Vás také nyní rádi uvítáme. Činnost naší realitní kanceláře je zaměřena na veškeré činnosti nákupu, pronájmu a prodeje rezidenčních a komerčních realit nejen v Praze, ale i v celé České republice a Slovensku. Ve spolupráci se zahraničními realitními kancelářemi nabízíme i nemovitosti v zajímavých lokalitách po celém světě.

Úzce spolupracujeme s advokátními kancelářemi, notáři, odhadci, daňovými poradci, reklamní agenturou, bankami, architekty, společnostmi zabývajícími se prováděním staveb a stavebními úpravami apod.

Zajišťujeme tak pro naše klienty veškeré služby spojené s nákupem, pronájmem a prodejem nemovitosti.

Svým klientům nabízíme možnost podat si ZDARMA v naší RK inzerát s fotografií do nejčtenějších inzertních a realitních novin a na nejnavštěvovanější realitní servery internetu.