Naše realitní kancelář se specializuje na nové developerské projekty v katastrálním území Praha. Naší činností jsou reality - prodej, pronájem, podnájem, výkup a správa nemovitostí. Investice do realit a nemovitostí se specializací na developerské projekty, byty, rodinné domy, vily a pozemky nejen v Praze pro naše klienty. Také nebytové komerční prostory, kanceláře, obchody, hotely, restaurace, výrobní haly a sklady. Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.

Karlovy Vary jsou odedávna oblíbeným evropským lázeňským městem. V poslední době se stávají vyhledávaným místem pro příjemné, bezpečné a luxusní bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Rezidence se nachází ve dvou bytových domech se společnou recepcí a nabízí padesát nadstandardně vybavených jednotek od 51 do 148 m2 s balkónem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepy. Krásná příroda, lázeňské parky a kolonády lákají k procházkám. Golfová hřiště, tenisové kurty a lyžařské areály v okolí města umožňují bohaté sportovní vyžití.

REZIDENCE KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA - Detail jednotky A5.01


Stav: Rezervovaný
Projekt Rezidence Královská Vyhlídka
Vchod: A
Podlaží: 5NP
Dispozice: 4+kk/3T
Počet garážových stání: 2
Typ garážových stání: O2, Z
Sklep: Ano

DISPOZICE

Celková výměra: 135,53 m2
Ložnice: 21,02 m2
Koupelna: 5,46 m2
Obývací pokoj + kk:: 55,79 m2
Ložnice: 15,94 m2
Koupelna: 2,68 m2
Šatna: 1,31 m2
Ložnice: 13,02 m2
WC: 2,47 m2
Zastavěná střecha: 17,84 m2
Terasa: 16,39 m2
Terasa: 4,62 m2
Terasa: 4,86 m2
Sklep: 4,99 m2

Standardní vybavení bytu

Veškeré informace uveřejněné na těchto internetových stránkách, včetně údajů o cenách a dispozicích v nabídkách jednotek, mají pouze informativní charakter, vyhrazujeme si právo na jejich změnu.