Naše realitní kancelář se specializuje na nové developerské projekty v katastrálním území Praha. Naší činností jsou reality - prodej, pronájem, podnájem, výkup a správa nemovitostí. Investice do realit a nemovitostí se specializací na developerské projekty, byty, rodinné domy, vily a pozemky nejen v Praze pro naše klienty. Také nebytové komerční prostory, kanceláře, obchody, hotely, restaurace, výrobní haly a sklady. Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.

Chtěli by jste bydlet se svojí rodinou v Praze beze shonu a zbytečného stresu? Na Krásné Hůrce k tomu máte ideální podmínky. V dostatečné vzdálenosti od ruchu vnitřní Prahy, avšak se snadným dopravním spojením s centrem města, si snadno vytvoříte domov, o jakém jste snili. Krásná Hůrka je projekt tvořený čtyřmi budovami s byty o velikostech 1+kk až 4+kk. Respektuje veškeré nároky na moderní bydlení, ať už jde o použité materiály nebo o standardy ve výbavě bytů i společných prostor. Nechybí prostorné balkóny, sklepy a parkovat lze jak v podzemí domu, tak na ulici. Ostraha 19 - 07 hod.

Lokalita

Krásná Hůrka se nachází v centru městské části Stodůlky na stanici metra Hůrka. Díky této své jedinečné lokalitě máte v docházkové vzdálenosti dostupné 3 hypermarkety, řadu obchodů, restaurací, kaváren a další zařízení denní potřeby. Projekt je situován v ulici Petržílkova, která vede podél centrálního Slunečního náměstí, přímo naproti Radnici Prahy 13. V jejím okolí se nachází veškerá občanská vybavenost: poliklinika, lékárna, mateřská škola, základní škola, gymnázium, základní umělecká škola, tenisová škola, sportoviště a řada dalších. Výborným místem pro relaxaci je rozlehlý centrální park s rybníčkem a přírodní rezervace Prokopské údolí, kde můžete trávit příjemné chvíle s rodinou, venčit psy nebo se projet po cyklistických stezkách. Na své si zde přijdou i vyznavači rušného nočního života, díky skvělému spojení do centra, jste za pouhých 15 minut v srdci Prahy na Václavském náměstí.